SREČANJE ČLANIC OB DNEVU ŽENA

Draga žena,
ni enaka ti nobena,
naj ti voščimo res iz srca,
lep in srečen dan žena.

Dan žena je mednarodni praznik žensk, ki ga v približno 100 državah praznujejo vsako leto 8. marca. Je dan praznovanja ekonomske, politične in socialne enakopravnosti in dosežkov žensk.

Tudi na našem društvu smo obeležili ta dan in v počastitev tega praznika na društvo povabili članice na skupno srečanje. Veseli nas, da se je na povabilo odzvalo veliko število članic in njihovih spremljevalk.

Veselo druženje, ob dobri družbi, kosilu in klepetu so popestrili tudi predstavniki moškega spola. V uvodnem nagovoru je predsednik društva, Jože Okoren udeleženkam čestital ob njihovem prazniku. Prejele pa so tudi darila, kot skromno pozornost. Članice, katere se zaradi različnih razlogov srečanja niso mogle udeležiti, pa bodo darila dobila po pošti.

Pred srečanjem pa smo organizirali tudi delavnico ročnih del, katero je vodila Irena Matkovič. Udeleženke so izdelovale rojstnodnevne voščilnice, s katerimi bomo našim članom polepšali rojstne dneve skozi vse leto.

Drage dame naše,
naj bo ta dan še bolj vse po vaše.