DELOVNI OBISK PREDSATVNIKOV DP LJUBLJANSKE POKRAJINE

Po daljšem »usklajevanju« smo se le dogovorili za prijateljski obisk predstavnikov Društva paraplegikov ljubljanske pokrajine na sedežu našega društva v Novem mestu. V delegaciji iz Ljubljane, pod vodstvom predsednice Mirjam Kanalec, so bile vse tri dobro razpoložene strokovne sodelavke društva Eva, Irena in Nina. Ob njih je bil še zvesti spremljevalec, že naš dobri dolgoletni znanec Tomaž.

V času, ki nam je bil na voljo smo obujali dosedanje vzorno sodelovanje in navrgli kar nekaj koristnih predlogov za nadaljnje delo. Takšne in podobne medsebojne izkušnje vedno prav pridejo. Kot zunanji opazovalci pa se lahko strinjamo, da je njihovo društvo zelo aktivno. Ob razhodu je bila izražena obojestranska želja o sodelovanju tudi v bodoče.