Novice društva

Ostale novice društva

ANTON KANC DRŽAVNI PRVAK V KEGLJANJU

V soboto, 6. maja 2023 je na kegljišču Golovec v Celju potekalo državno prvenstvo v kegljanju invalidov,  pod organizacijo Zveze za šport invalidov Slovenije – Slovenski paralimpijski komite. Državnega prvenstva so se udeležili tudi trije tekmovalci našega društva – Anton Kanc, Martina Glavič in Gašper Peček.

V moški konkurenci, v kategoriji KPM kjer tekmujejo paraplegiki je naslov državnega prvaka osvojil naš član Anton Kanc (477), drugi je bil  drugi je bil Janez Janžič (475), tretji pa Miran Jernejšek (446) oba iz DP MB. Gašper Peček je v kategoriji KPM osvojil 4. mesto. Martina Glavič je v ženski konkurenci, v kategoriji KPŽ osvojila 2. mesto (412), prvo mesto in naslov državne prvakinje je osvojila Senka Ivaniševič iz DP LJ (428), tretje pa Marija Kerec  (374) iz DP MB.