Novice društva

Ostale novice društva

14. SMUČARSKI KAMP NA ROGLI

Na Rogli je potekal že tradicionalni 14. smučarski kamp, ki ga je organizirala Zveza paraplegikov Slovenije. Kamp je odlična priložnost, da smučanje preizkusijo člani, ki so zaradi takšnih in drugačnih vzrokov pristali na invalidskem vozičku. Na progi in vstopu na vlečnico novincem pomagajo študentke delovne terapije.

 

Letošnjega kampa sta se udeležila tudi član Društva paraplegikov Dolenjske, Bele krajine in Posavja Milan Slapničar in Primož Jeralič. Slednji je ravno zaradi smučarke poškodbe pred 15. leti postal član našega društva.

 

Primož pove, da kljub prilagojenemu smučanju, še vedno uživa na progi in vabi vse željne novih izkušenj, da se v naslednjem letu pridružijo novim izkušnjam na progi. Hkrati se zahvaljuje društvu, ki je pomagalo s prevozom in participacijo pri udeležbi na kampu.