Društvo paraplegikov ljubljanske pokrajine vsako leto tradicionalno organizira Tabor za paraplegike in tetraplegike z udeležbo prostovoljcev iz tujine. Namenjen je predvsem mlajšim članom in je idealna priložnost za nadgraditev angleškega jezika, komunikacija poteka v angleščini, saj na taboru člane pokrajinskih društev Zveze paraplegikov Slovenije spremljajo tuji prostovoljci iz različnih držav. Letos sta se jim pridružili prostovoljki iz Španije in Mehike. Tabor poteka v Domu paraplegikov v Semiču, od 25. do 30. avgusta 2022.

Udeleženci tabora so tradicionalno, kot vsako leto, obiskali tudi naše društvo in sicer v petek, 26. avgusta 2022.

Prijetnega druženja se je, poleg udeležencev tabora, udeležilo tudi nekaj članov našega društva. Udeleženci pa so se preizkusili tudi v igri throwling.