OBČINA KRŠKO PODELILA PRIZNANJA JUBILANTOM LETA 2020

Župan občine Krško mag. Miran Stanko je, v sklopu praznovanja občinskega praznika, podelil jubilejna priznanja devetnajstim društvom in drugim organizacijam domače občine za leto 2020. Ob lanskem občinskem prazniku jim namreč zaradi ukrepov ob epidemiji priznanj niso mogli podeliti.

Med jubilanti in dobitniki priznanja je bilo tudi naše društvo. Priznanje za 40. obletnico delovanja društva, je na slovesni proslavi v imenu našega društva prevzela članica Bernarda Zorko.

Župan jim je ob jubileju čestital in poudaril, da so društva in organizacije pomemben člen skupnosti, ki skupnost povezujejo. »Če smo dovolj povezani, potem je tudi družba kot celota močna,« je dodal in se zahvalil vsem jubilantom za njihovo delo in njihov prispevek lokalni skupnosti.