OBISKALI SO NAS ČLANI GORENJSKEGA DRUŠTVA PARAPLEGIKOV

Naše društvo so v toplem in sončnem jesenskem torku, 28. 09. 2021, obiskali člani Društva paraplegikov Gorenjske, na uradnem in prijateljskem srečanju. Gorenjske člane, pod vodstvom predsednika društva Petra Robnika, tudi predsednik Skupščine Zveze paraplegikov Slovenije so sprejeli in gostili predsednik društva Jože Okoren in nekaj naših članov.

Ob prihodu so si gledali zunanje in notranje prostore društva, v nadaljevanju pa ob prijetnem klepetu obujali spomine in kovali skupne načrte in sodelovanja. Znano nam je, da sta društvi v preteklosti zelo dobro sodelovali, izvajanje programov obeh društev se prepleta že od samega začetka, pripravljali so skupne razstave in različne izmenjave. Takšnega sodelovanja si zagotovo želimo tudi v prihodnje, saj je kakovostno izvajanje programov društev in zadovoljevanje potreb uporabnikov odvisno tudi od sodelovanja med lokalnimi društvi.

Zahvaljujemo se članom gorenjskega društva za obisk in prijetno druženje.