DELAVNICA ROČNIH DEL

Naše društvo že več let uspešno sodeluje z Razvojno-izobraževalnim centrom (RIC) Novo mesto, predvsem pri organizaciji in izvedbi različnih delavnic ročnih del. Zato smo se z veseljem odzvali na pobudo za sodelovanje tudi v letošnjem letu. Njihova prostovoljka, ga. Sara Murn, je v triurni vodeni delavnici udeležencem predstavila izdelovanje okvirjev za slike iz kartona in barvnega papirja. Vsak udeleženec je izdelal svoj okvir za sliko, notri pa vložil sliko s spodbudnim motivom »Vsemu sem kos«.

Sodelovanje z RIC Novo mesto je za naše društvo zelo dobrodošlo. Gre za izmenjavo znanj in veščin, ustvarjanje in bogastvo novih idej. Članice in člani se takih delavnic z veseljem vedno številčno udeležujejo. Veselimo se sodelovanja tudi v prihodnje.