Prednovoletno srečanje članov

Ob koncu leta 2019, smo za naše članice in člane, njihove svojce in ožje sodelavce društva pripravili tradicionalno prednovoletno srečanje. Kot že vrsto let, je potekalo v Gostišču Pugelj v Novem mestu, v nedeljo, 22. 12. 2019.

Vse zbrane je na začetku pozdravil in nagovoril predsednik društva, Jože Okoren. Za kulturni program v nadaljevanju, so poskrbeli učenci Osnovne šole Dragotin Kette, Urban, Tilen in David, pod mentorstvom ga. Darinke Pirc. Glasbeno pevski nastop je še dodatno popestril dan in pričaral veselo vzdušje. Ob dobri hrani in prijazni postrežbi, smo pestro srečanje nadaljevali v pozno popoldne.

Tovrstno srečanje je vsako leto množično obiskano. Je priložnost za druženje, klepet, izmenjavo izkušenj in medsebojno spoznavanje ter pregled in analizo iztekajočega se leta.