Jože Okoren predal donacijo Društvu za pomoč prezgodaj rojenim otrokom

Predsednik našega društva, Jože Okoren, je v lanskem letu, ob svojem jubileju - 70 letnici in 50 letnici na invalidskem vozičku, izdal avtobiografsko knjigo »Dvajset nageljnov in voziček.« To je neke vrste priročnik za invalide, za vse, ki so ostali brez nečesa in jim je nekaj ostalo. Je tako rekoč učbenik, ki uči, kako izkoristiti tisto, kar imaš in ne žaluješ za tistim, kar si izgubil.

Del sredstev (v višini 3.000,00 EUR), ki jih je dobil od prodaje knjige, je Jože, v družbi vnuka Pana in žene Marije, v nedeljo, 8. decembra, predal Društvu za pomoč prezgodaj rojenim otrokom, v Porodnišnici Ljubljana, na Oddelku za intenzivno terapijo in nego novorojencev. Po njihovi zaslugi je namreč tud njegov vnuk Pan danes pravi korenjak.

Jože se ob tej priložnosti vsem iskreno zahvaljuje za nakup njegove knjige.