Jože Okoren - izjemna osebnost leta 2019

Revija Naša žena/Ženska s podporo Ministrstva za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, je že šestindvajsetič zapored je v prostorih Narodne galerije Slovenije priredilo akcijo »Ljudje odprtih rok«.

Ob tej priložnosti so na podlagi strokovne komisije razglasili Dobrotnika leta, Darovalca leta in Izjemno osebnost leta 2019, ki je postal Jože Okoren.

V njegovi obrazložitvi je bilo slišati njegova plemenita, humanitarna in večina njegovih dobrih del, ki jih opravlja že desetletja. Izpostavljena je bila njegova neverjetna energija, pozitiven pristop in neverjetna karizma.

V življenju je dosegel neverjetne uspehe in je marsikomu za vzor.

Jože Okoren je prevzel to prestižno priznanje iz rok Ministrice za delo, družino, socialne zadeve in enake možnosti, Ksenije Klamfer. V nagovoru je Ministrica poudarila pomen dela posameznikov, ki delajo v dobro nekoga drugega, ki to storitev ali pomoč potrebuje. Jožeta so na prireditvi spremljali družinski člani, nekateri sedanji in bivši sodelavci.

Čestitamo!